Nasza firma powstała w 1999r. Pierwsze gondole robione były ręcznie przez prawdziwego cieślę spod Pułtuska. W 2014 roku łodzie zostały wymienione na nowe. Powstało więcej miejsca dla siedzących gości, co poprawiło komfort podróżowania.


Przez te wszystkie lata nazbierało się wiele wspomnień z przebytych rejsów. Niektóre wywołują uśmiech, inne łezkę wzruszenia. Nasze gondole pamiętają niejedne zaręczyny w dzikiej scenerii rzeki Rospuda, poprawiny, wieczory panieńskie, komunie i uroczyste kolacje w blasku księżyca.


Bywało, że nasi goście cieszyli się widokiem płynącego obok łodzi łosia, niejednokrotnie słyszeli ostrzegający plask bobrowego ogona. Kąpali się w osłoniętych jeziornych zatoczkach, wznosili w śluzach toasty na szczęście, podążali śladami Papieża Jana Pawła II aż do przepięknego Kościoła na wysepce Jeziora Studzienicznego.


Jesteśmy firmą, która elastycznie dopasowuje się do potrzeb i oczekiwań naszych gości. Posiadamy cztery dwunastoosobowe łodzie, na pokładzie których spędzicie Państwo miło czas. Zachęcamy, aby się o tym przekonać.